г.Киев, ул.М.Цвєтаевой, 14
ruenuk
+38 (098) 086-3431
+38 (095) 019-4033
ЕЖЕДНЕВНО 10:00 до 21:00

Девайсы

Батарейні блоки (моди) ви можете купити в Києві в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.

Ми пропонуємо купити батарейні блоки для електронних сигарет в двох варіантах:

· Блоки батарейні - БОКСМОД. Боксмодамі називають блоки й які реалізовуються в спеціальній коробці, в неї вбудований дисплей і електроніка, з її допомогою можна визначати рівень заряду вейпа. Працюють такого плану електронні сигарети шляхом замикання акумуляторних контактів і напрямку струму для здійснення процесу ширяння

· Акумуляторна батарея механічний - МЕХМОД. Тут набагато все простіше, так як в таких зразках відсутня електроніка, а для заряду використовується додатковий пристрій.

Кожен з цих варіантів присутній в нашому асортименті, ви можете вибрати собі найкращий блок з найнадійніших виробників, які ми в даний момент представляємо і реалізовуємо їх продукцію.

Природно, на питання: «Який краще купити комплект елементів живлення для електронної сигарети?», Варто відповісти самому споживачеві. Так як на нашому сайті представлені кращі і найякісніші моделі, тому кожен клієнт повинен відштовхуватися від своїх бажань і можливостей. Наприклад, боксмод розрахований на зручність, з його допомогою можливо в повному обсязі регулювати процес вейпінга. Вартість таких батарейних блоків на порядок вище, ніж в механічних. Механічні, в свою чергу реалізовуються у вигляді трубки з акумуляторним пристроєм, від його рівня заряду і характеризується інтенсивність випаровування. Такого плану блоки вважаються більш надійними через відсутність електрики.

Squonks (сквонки) (оригинальные)

Squonks (сквонки) (оригинальные)

Батарейные моды (оригиналы)

Батарейные моды (оригиналы)

Мехмоды (оригинальные)

Мехмоды (оригинальные)

Стартовые наборы (оригиналы)

Стартовые наборы (оригиналы)


×
Быстрый заказ